سایبان متحرک


سایبان متحرک چیست؟

سایبان متحرک امروزه در ساختمان ها، ویلاها و سازه ها مورد استفاده واقع می شود و دارای طرفداران زیادی است.

از جمله کاربردهای سایبان می توان به سایبان متحرک حیاط، سایبان متحرک ماشین، سایبان متحرک استخر و… اشاره کرد که در ادامه به تفصیل در این رابطه توضیح می دهیم:

سایبان متحرک در واقع نوعی از نورگیر سقفی می باشد که در موارد متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد و می توان برای باز و بسته کردن آن به صورت دستی و یا موتوری اقدام کرد.

استفاده از سایبان می تواند مزایای زیادی را همراه داشته باشد که از جمله می توان به این موضوع اشاره کرد که در طول روز با استفاده از سایبان در حیاط، پارکینگ، استخر و… از سایه ی مناسب در محیط استفاده کرد و هم چنین نور را به میزان مناسب انتقال داد.

هم چنین می توان زاویه سایبان را نیز متناسب با سلیقه و شیب دلخواهتان تغییر داد.

پس از مدت زمان مورد یاز در طول روز، می توان آن را به راحتی جمع کرد به همین دلیل گاه ممکن است از عنوان سایبان متحرک دستی نیز برای آن استفاده شود.

شرکت تولیدی پوشش ساز به ارائه انواع نورگیر سقفی، نورگیر حبابی، بارانگیر، سایبان و… می پردازد که می توانید برای کسب اطلاع بیشتر و خرید انواع نورگیر با مشاوران و کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

نورگیر سقفی-سایبان متحرک

 

انواع سایبان متحرک

با توجه به محیطی که برای استفاده از سایبان مدنظر می باشد و هم چنین به جهت تفاوت در کاربری های سایبان های متحرک، می توان انواع مختلفی را ارائه داد.

انواع سایبان متحرک می تواند به صورت زیر تعریف شود:

• سایبان کشویی

• سایبان تاشو

• سایبان چتری

• سایبان متحرک پارچه ای

 

سایبان متحرک کشویی

سایبان کشویی به گونه ای طراحی می شود که برای بستن به صورت کشویی به عقب می رود و برای باز کردن آن نیز به جلو کشیده می شود. این باز و بسته شدن می تواند با استفاده از موتور و یا به صورت دستی انجام شود. برای نصب سایبان نیز به دیواره ی سازه و ساختمان متصل می شود و به عنوان سایبان استفاده می شود.

از مزایای سایبان کشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه محافظت و نگهداری آن پایین می باشد.

قابل بستن سایبان در شرایط نامساعد هوایی

قابل اتصال بر دیواره یا سقف

نورگیر سقفی-سایبان متحرک

 

سایبان متحرک تاشو

سایبان تاشو دارای کاربردهای زیادی می باشد و در هر محوطه ای چه بزرگ و چه کوچک قابل استفاده می باشد. برای مثال شما حتی می توانید در یک بالکن نیز از سایبان تاشو استفاده کنید.

برای نصب سایبان تاشو می توان آن را در قسمت تراس و بالکن نصبکرد و از سایه ی آن به میزانی که مناسب است استفاده کرد.

استفاده از سایبان سبب می شود تا بتوانید از پارکینگ، استخر و حیاط به بهترین نحو استفاده کنید.

نورگیر سقفی-سایبان متحرک

 

انواع دیگر سایبان ها نیز وجود دارد که که به حالت سایبان چتری و یا سایبان پارچه ای می باشند. اما از این نوع سایبان ها نمی توان برای سایبان سازه و ساختمان استفاده کرد. در واقع می توان گفت این دو نوع هیچ اتصالی به دیوار نواهد داشت.

نورگیر سقفی-سایبان متحرک

مزایای سایبان متحرک

قابلیت باز و بسته شدن به صورت دستی و موتوری

قابل تنظیم در شیب متناسب با محیط و شرایط

دارای طرح و رنگ متنوع

وزن سبک

نصب و اجرای آسان

 

کاربرد سایبان متحرک

از سایبان می توان در فصول مختلف در برابر بارندگی، جلوگیری از نور مستقیم آفتاب به داخل و… استفاده کرد.

نصب و اجرای سایبان می بایست توسط تیم اجرایی صورت گیرد تا بهترین عملکرد را داشته باشد و طول عمر بالایی نیز داشته باشد.

کاربرد نصب سایبان تنها برای فصول گرم و آفتابی نیست، بلکه برای فصل های بارندگی باران و برف نیز می تواند به عنوان محافظ عمل کند.

 

قیمت سایبان متحرک

یکی از فاکتورها برای انتخاب سایبان برای مشتریان، قیمت سایبان می باشد. لازم به ذکر است که بدانید قیمت سایبان به مواردی مانند جنس یراق آلات، سایز و ابعاد سایبان و تمامی موارد استفاده شده برای طراحی و ساخت سایبان متحرک بستگی خواهد داشت.

قیمت سایبان دستی نیز ممکن است متفاوت از قیمت سایبان با موتور باشد. زیرا طراحی آن متفاوت خواهد بود. بدین منظور برای اطلاع از قیمت سایبان متحرک دستی و دارای موتور باما در ارتباط باشید.

برای خرید انواع سایبان، نورگیر سقفی و نورگیر حبابی، می توانید مشاوره ای از کارشناسان پوشش ساز در این خصوص دریافت نمایید تا متناسب با نوع سازه و محیط مدنظر، از سایبان و نورگیر با ابعاد و اندازه و جنس های مختلف استفاده نمایید.

نورگیر سقفی-سایبان متحرک

سایبان متحرک

سایبان کشویی به گونه ای طراحی می شود که برای بستن به صورت کشویی به عقب می رود و برای باز کردن آن نیز به جلو کشیده می شود. این باز و بسته شدن می تواند با استفاده از موتور و یا به صورت دستی انجام شود.
سایبان کشویی• سایبان تاشو• سایبان چتری• سایبان متحرک پارچه ای
قابل تنظیم در شیب متناسب با محیط و شرایط دارای طرح و رنگ متنوع وزن سبک نصب و اجرای آسان
از سایبان می توان در فصول مختلف در برابر بارندگی، جلوگیری از نور مستقیم آفتاب به داخل و… استفاده کرد. نصب و اجرای سایبان می بایست توسط تیم اجرایی صورت گیرد تا بهترین عملکرد را داشته باشد و طول عمر بالایی نیز داشته باشد. کاربرد نصب سایبان تنها برای فصول گرم و آفتابی نیست، بلکه برای فصل های بارندگی باران و برف نیز می تواند به عنوان محافظ عمل کند.
0/5 (0 Reviews)
ارتباط با کارشناسان پوشش ساز
ارسال پیام