نورگیر سقفی دفتر کار

نورگیر سقفی دفتر کار

بسیاری از شغل ها برای انجام شدن به دفتر های کاری نیاز دارند. اگر شغل شما هم از این قبیل مشاغل است به این نکته واقف هستید که محیط دفتر چقدر در روحیه شما برای انجام کار و حتی در نظر مشتریان اهمیت دارد. نورگیر سقفی دفتر کار سازه ای است که می تواند مزیت های زیادی برای این فضا ایجاد کند. گروه پوشش ساز ارائه دهنده با کیفیت ترین انواع نورگیر سقفی و نورگیر حبابی است.

نورگیر دفتر کار

با توجه به مکانی که دفتر شما در آن قرار دارد می توانید برای آن نورگیر ایجاد کنید. درست است که ساخت یک نورگیر سقفی برای محیطی که هیچ پنجره ای ندارد می تواند فوق العاده باشد با این حال ساخت این نورگیر ها برای فضاهایی که راهی به بیرون ندارند هم بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

نورگیر سقفی-نورگیر سقفی دفتر کار

مزایای نورگیر سقفی دفتر کار

نصب نورگیر اهمیت و کارایی زیادی دارد که در مقاله اهمیت نور و نورگیر به آن پرداخته شده است. در ادامه به چند مورد از مزیت های نورگیر سقفی برای دفتر کار اشاره می کنیم.

  • روشنایی محیط با نور طبیعی به اندازه کافی تامین می شود. نور طبیعی در روحیه و انرژی افراد به شدت تاثیر گذار است.
  • نورگیر های عایق و استاندارد از تبادل و هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی جلوگیری می کنند.
  • اگر از نورگیرهای سقفی متحرک و بازشو یا نورگیر حبابی بازشو استفاده کنید می توانید در تابستان و هوای گرم سال آن را باز کنید و هوای محیط به شکل مناسبی تهویه می شود .
  • نورگیر ها به دلیل هدایت نور به داخل دفتر منجر به صرفه جویی اساسی در مصرف انرژی برق می گردند.
  • با باز کردن قسمت های متحرک نورگیر هوای محیط با بیرون تبادل می شود و برای ایجاد هوای مطبوع در محیط بسیار کارآمد است.
  • محیط به شکلی خاص و ویژه در نظر مخاطب و مشتریان شما جلوه می کند و تاثیر زیادی در جذب مشتری خواهد داشت.
  • اگر ارتفاع اتاق کار شما کم باشد ساخت نورگیر در بلند تر نشان دادن آن مفید خواهد بود.
  • افزودن عنصر آرامش به محیط دفتر کار از جمله دیگر مزایای نورگیر برای محیط است.
نورگیر سقفی-نورگیر سقفی دفتر کار

طراحی نورگیر دفتر کار با تیم پوشش ساز

کافی است که طراحی نورگیر سقفی دفتر کار خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید. در این صورت طراح با کمی خلاقیت به فضای دفتر کار شما ظاهری خاص و جالب توجه می دهد.

با نصب یک کرکره برقی در جلوی این نورگیر ها می توانید در روز به سادگی میزان نور خورشید را تنظیم کنید و از آن به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.
تنها ورود نور طبیعی به محیط نیست که اهمیت دارد بلکه با به کار بردن اشکال هندسی مانند لوزی، دایره، مثلث و… در ساخت نورگیرها، ظاهری مدرن و شیک برای دفتر کار خود فراهم کنید.

برای انجام پروژه های نورگیر سقفی، نورگیر حبابی، سقف پارکینگ و گلخانه و… بهترین گزینه، انتخاب تیم حرفه ای می باشد که می توانید این روند را با گروه پوشش ساز در اختیار داشته باشید.

این تیم با سال ها تجربه در این زمینه بعد از بازدید محل مورد نظر شما تمام اطلاعات را در اختیارتان می گذارد تا بتوانید نوع نورگیر و جنس و ابعاد آن را به راحتی انتخاب کنید. این گروه پس از پایان نصب نورگیر به طور اصولی آن را آببندی می کند تا فضای شما از نفوذ آب باران و باد و گرد و غبار محفوظ باشد. جهت دریافت اطلاعات و آگاهی از قیمت ها از طریق صفحه تماس با ما با گروه پوشش ساز در ارتباط باشید.

نورگیر سقفی-نورگیر سقفی دفتر کار
5/5 (1 Review)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کارشناسان پوشش ساز
ارسال پیام