نورگیر دوجداره


نورگیر دوجداره

نورگیر دوجداره عایق خوبی برای صدا و گرما و سرما که موجب تنظیم دمای داخلی ساختمان می شود، همچنین نورگیرهای دوجداره باعث کاهش هزینه های تهویه مطبوع و کاهش مصرف سوخت در زمستان برای مناطق سردسیر و گرمسیر و استخر و گلخانه و مرغداری و … می شوند.

مزایا نورگیر دوجداره:

  • نورگیرهای دوجداره شفاف و قابلیت تنظیم نور ورودی به داخل را دارند
  • نورگیرهای دوجداره عایق حرارتی می باشند. مصرف انرژی را تا ۵۰% کاهش می دهد، عایق بندی جداره های پایه با فوم پلی اورتان و یا پلی رول و دیگر عایقهای حرارتی که دارای کمترین ضریب انتقال حرارتی می باشند امکان پذیر است.
  • نورگیرهای دوجداره عایق صوتی می باشند و باعث کاهش صدا تا ۲۳ دسی بل (db)

خواص نورگیر دوجداره:

  • نشکن
  • سبک
  • مقاومت ضربه ای بالا
  • مقاوم در برابر تغییرات جوی
  • مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش

بخش های نورگیر دوجداره

نورگیرهای دوجداره از سه بخش حباب ، پایه و المان های اتصال تشکیل شده اند . قسمت حبابی نورگیر دوجداره از ورقهای آکرولیک (PMMA) طراحی شده است و قسمت پایه نورگیر دوجداره از جنس الیاف شیشه درست شده است که این دو قسمت از نورگیر با استفاده از پیچ و مهره به هم وصل می شوند که بصورت کاملا آببند می باشد. قسمت نور دهنده نورگیر دوجداره از رنگهای مختلفی تشکیل شده است که بنا به سلیقه ی مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. البته توجه داشته باشیم که این ورق ها در ابعاد و اندازه های کاملا استاندارد طراحی شده اند که دارای انواع متنوع می باشند. نورگیر دوجداره در تنظیم حرارت داخل و خارج بسیار مفید باشد. بدین صورت که تبادل حرارت داخل و خارج با نورگیر دوجداره به حداقل می رسد که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”274″ thumbnail_height=”183″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

5/5 (1 Review)
ارتباط با کارشناسان پوشش ساز
ارسال پیام