انواع نورگیر ریلی و متحرک

انواع نورگیر ریلی و متحرک

انواع نورگیر متحرک

امروزه نورگیر سقفی و نورگیرحبابی برای مسقف کردن محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این سقف ها با توجه به محیط و کاربردی که دارند می توانند به دو صورت ثابت و یا متحرک سفارش داده شوند. با این حال هم نورگیر های ثابت و هم نورگیرهای متحرک به شکل های متفاوتی در بازار تولید می شوند.

گروه حرفه ای پوشش ساز به جهت دارا بودن سال ها تجربه در زمینه تولید و نصب انواع نورگیر بهترین گزینه برای سفارش و انجام امور اجرایی در زمینه سقف نورگیر است. این گروه انواع نورگیر ریلی و متحرک را با بالاترین کیفیت برای مشتری تولید و در فضای مربوطه نصب می کند.

نورگیر سقفی-انواع نورگیر ریلی و متحرک

۱-سقف نورگیر ریلی پاسیو

اگر نورگیر سقفی پاسیو یا حیاط خلوت منزلتان را به صورت ریلی و متحرک سفارش دهید از مزایای بسیاری بهره مند می شوید. در این صورت می توانید سقف محیط مسقف شده را در فصول گرم سال و در صورت نیاز تنها با زدن دکمه ریموت کنترل آن باز کنید و از هوای آزاد لذت ببرید. یا حتی در روزها و شب های سرد زمستانی محیط را به همان شکل سرپوشیده درآورید و از نفوذ سرما به محیط جلوگیری کنید.

همچنین با بستن سقف از گزند حشرات و جانوران موزی در امان خواهید بود. تیم پوشش ساز برترین و با کیفیت ترین انواع مختلف نورگیر سقفی و نورگیر حبابی را تولید می کند.

۲-سقف نورگیر ریلی استخر

خانه هایی که در حیاط خود استخر دارند با ساخت ساختمان های بلند در مجاورت خود که این روزها رواج بسیاری نیز دارد با مشکل مواجه می شوند. با اشراف ساختمان های اطراف دیگر، استخر به محیطی غیر قابل استفاده برای صاحبان آن بدل می شود. اگر برای استخر سقف متحرک نصب کنید اولین مزیتی که به دست می آورید خصوصی سازی فضای استخر و عدم اشراف خانه های اطراف است.

برای مزیت بعدی می توان به امکان شنا کردن در هوای بارانی و سرد اشاره کرد. هم چنین استخر مسقف شده با نورگیر سقفی، با برگ درختان و گرد و غبار کثیف نمی شود. با این حال ممکن است شرایطی پیش آید که دوست داشته باشید استخرتان به همان حالت بدون سقف سابق برگردد. در روزهای آفتابی از هوای دلپذیر استفاده کنید و از مشاهده آسمان در هوای مطلوب لذت ببرید. برای این شرایط بهترین راهکار این است که از ابتدا سقف استخر متحرک و ریلی نصب کنید.

شاید در آغاز مجبور به پرداخت هزینه بیشتر شوید ولی برای استفاده در آینده از شرایط مطلوب تری بهره مند خواهید بود. در این صورت در مواقع دلخواه سقف را کنار زده و یا استخر خود را سرپوشیده می کنید.

نورگیر سقفی-انواع نورگیر ریلی و متحرک

۳- نورگیر سایبان متحرک

در برخی از مکان ها تنها نیاز به سایبان داریم و فضای دور تا دور آن باز است و نمی خواهیم دور آن را دیوار بسازیم. در این موقع از باید اقدام به نصب سایبان کرد. حال اگر این سایبان متحرک باشد قابلیت باز و بسته شدن دارد و متناسب با شرایط آب و هوایی مختلف می توان از آن استفاده کرد.

سایبان متحرک دارای انواع و ویژگی های مختلفی است که می توانید در مقاله سایبان متحرک به مطالعه آن بپردازید.

۴- نورگیر حبابی متحرک و بازشو

اگر در محلی از نورگیر حبابی استفاده کردید می توانید از سازنده درخواست کنید تا قسمت هایی از آن را به شکل بازشو طراحی کند تا در صورت نیاز آن قسمت ها را باز کرده و از هوای آزاد بیرون استفاده کنید.

شرکت پوشش ساز با نصب و آببندی اصولی، بهترین طراح و سازنده سقف و نورگیر های متحرک است.

برای اطلاع از انواع نورگیر ریلی و متحرک، قیمت ها و بررسی فضای مورد نظرتان جهت نصب نورگیر سقفی، نورگیر حبابی، سقف پارکینگ، سقف استخر و از این قبیل محصولات، می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مشاورین حرفه ای پوشش ساز در ارتباط باشید. با اطمینان کامل از کیفیت ساخت و اجرا پروژه های اجرایی خود را به گروه مجرب پوشش ساز بسپارید.

نورگیر سقفی-انواع نورگیر ریلی و متحرک
3.5/5 (2 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کارشناسان پوشش ساز
ارسال پیام